O mnie

Anwalt im BüroWitam Państwa na stronie internetowej mojej praktyki ginekologicznej w Warszawie!

Nazywam się Marek Neuberg. Jestem ginekologiem z wieloletnim doświadczeniem, który dba o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Jestem członkiem EUROPEAN SOCIETY FOR GYNAECOLOGICAL ENDOSCOPY. Uczestniczę w kongresach i kursach organizowanych przez to renomowane europejskie towarzystwo lekarzy, zajmujących się ginekologią małoinwazyjną.

Przez wiele lat byłem ordynatorem oddziału ginekologiczno- położniczego, nauczycielem akademickim w Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz kierownikiem specjalizacji kilku bardzo dobrych specjalistów ginekologii i położnictwa

Wśród bogatej oferty świadczonych przeze mnie usług znajdą Państwo przede wszystkim specjalistyczne zabiegi oraz małoinwazyjne operacje ginekologiczne, takie jak laparoskopia i histeroskopia

Profesjonalizm, komfort, dyskrecja

Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, starając się wybrać dla Pacjentki najkorzystniejszą metodę leczenia. Zapewniam pełną dyskrecję oraz dbałość o komfort Pacjentek, zarówno w trakcie konsultacji ginekologicznych, jak i zabiegów. Podczas mojej długiej i pracowitej drogi zawodowej udało mi się zyskać zaufanie i wdzięczność wielu Pacjentek w całym kraju.

Wszystkie zabiegi i operacje małoinwazyjne wykonują zgodnie ze standardami i rekomendacjami ESGE.

Dzięki połączeniu wiedzy, wieloletniej praktyki zawodowej oraz profesjonalnego sprzętu jestem w stanie zapewnić Państwu opiekę ginekologiczną na najwyższym poziomie.

Od lat wykonuję specjalistyczne zabiegi i operacje ginekologiczne małoinwazyjne techniką laparoskopową oraz histeroskopową w szpitalach prywatnych i publicznych, z którymi podpisałem umowę na usługi medyczne.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.